Проекти рішень, що підлягають обговоренню

XXXVII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

Проект рішення від 08.05.2019 року с. Кровне «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік»

XXXІV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

Проект рішення від 08.05.2019 року село Кровне «Про затвердження Плану діяльності Кровненської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»

Про встановлення ставок та пільг на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2020 рік

Про встановлення ставок єдиного податку для СПД на 2020 рік

XXXІІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

Проект рішення Про внесення змін та доповнень до рішення 20 сесіїVII скликання від 08.06.2017 року «Про встановлення ставок земельного податку на 2018 рік»

XXXІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
Проект рішення Про добровільне приєднання Кровненської територіальної громади до Миколаївської сільської об’єднаної територіальної громади Сумського району Сумської області

XXX СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

“Про внесення змін до ” Програми соціально – економічного розвитку на 2018 рік”

“Про затверження звіту ” Про виконання сільського бюджету Кровненської сільської ради за І квартал 2018 року”

“Про внесення змін до рішення Кровненської сільсокї ради від 22.12.2017 р. ” Про сільський бюджет на 2018 рік”

“Про внесення змін до ” Програми підтримки та розвитку закладів культури Кровненської сільської ради на 2018 рік”

XXVIII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

Проект рішення Від 23.05.2018 року с. Кровне «Про встановлення ставок єдиного податку для СПД на 2019 рік»

Проект рішення від 23.05.2018 року с. Кровне Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік

Проект рішення Про внесення змін до «Програми соціально-економічного розвитку на 2018 рік»

Проект рішення ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНО- ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ КРОВНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ НА 2018 РІК

Проект рішення Про внесення змін до рішення Кровненської сільської ради від 22.12.2017 р. «Про сільський бюджет на 2018 рік»

Проект рішення Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік

Проект рішення Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Кровненської сільської ради за 2017 рік»

Проект рішення Про внесення змін до «Програми підтримки та розвитку закладів культури Кровненської сільської ради на 2018 рік»

Проект рішення Про внесення змін до програми підтримки та розвитку дошкільної освіти Кровненської сільської ради на 2018 рік

Проект рішення Про встановлення ставки єдиного податку

Проект рішення Про встановлення ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки

Проект рішення Про доцільність передачі в оренду об’єктів водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності сільської ради

Проект рішення Про затвердження додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки

Проект рішення Про затвердження Правил утримання собак

Проект рішення Про затвердження розпоряджень сільського голови

Проект рішення від .05.2018 року Про поновлення договору оренди земельної ділянки

Проект рішення Про прийняття в управління спадщиною (земельних ділянок не успадкованих паїв та укладання додаткової угоди про внесення змін до договору оренди земельної ділянки)

Проект рішення Про затвердження Положення про сільський фонд охорони навколишнього природного
середовища Кровненської сільської ради

Проект рішення «Про списання основних засобів та інших необоротних матеріальних активів та бібліотечного фонду»