Оголошення

Виконавчий комітет Кровненської сільської ради оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на визначеній території села Кровне та села Руднівка Кровненської сільської ради Сумського району Сумської області.

1. Організатор конкурсу — виконавчий комітет Кровненської сільської ради, 42323, Сумська область, Сумський район, село Кровне, вул. Центральна, 92.

2. Підстава для проведення конкурсу — рішення виконавчого комітету від 29.03.2018 року № 11 “Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Кровненської сільської ради”.

3. Місце проведення конкурсу: 42323, Сумська область, Сумський район, село Кровне, вул. Центральна, 92, приміщення сільської ради.

4. З умовами конкурсу можна ознайомитися у виконавчому комітеті Кровненської сільської ради за адресою: 42323, Сумська область, Сумський район, село Кровне, вул. Центральна, 92 та на сайті сільської ради krovne.rada.today.

5. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність матеріально — технічної бази, вартість надання послуг, досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів, наявність ліцензії на провадження господарської діяльності з вивезення твердих побутових відходів, наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

6. Межі території для надання послуг з вивезення твердих побутових відходів: село Кровне — вулиці Центральна, Польова, Гірська, Шкільна, Молодіжна. Зарічна, Шляхівська, Першотравнева, Садова, село Руднівка — вулиці Центральна, Сумська, Зарічна.

7. Об’єкти утворення побутових відходів: село Кровне – багатоквартирні будинки (двоповерхові) — 4, індивідуальні житлові будинки — 269, село Руднівка — індивідуальні житлові будинки 109.

8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: конкурсні пропозиції подаються учасниками особисто або поштою.

Адреса подання конкурсних пропозицій: 42323, Сумська область, Сумський район, село Кровне, вул. Центральна, 92 , приміщення сільської ради.

Конкурсні пропозиції (заяви) приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Кровненської сільської ради. Кінцевий строк подачі пропозицій 07 травня 2018 року.

Час проведення конкурсу на вивезення твердих побутових відходів на визначеній території села Кровне та села Руднівка: 10.05.2018 року о 14.00 в приміщені Кровненської сільської ради за адресою: с. Кровне, вул. Центральна, 92.